הנתיב לבריאות - ריקי לנגברג

צמחים בעלי השפעה על פעילות הלב - Cardiac Tonic

צמחים בעלי השפעה על פעילות הלב - Cardiac Tonic


רימון מצוי - Punica granatum / Pomegranate - הרימון עשיר באנטי-ציאנידים וחומרים אנטי-אוקסידנטים רבי עוצמה המסייעים לשמירה על תפקוד ובריאות כלי הדם. נותן תמיכה לפעילות הלב ומנקה הדם, כמו כן מגביר ויטאליות.

עוזרר - Crataegus spp / Hawthorn - מעלה תפוקת לב, מגביר את התכווצויות הלב, מאריך את שלב המנוחה בין כיווץ אחד לשני, ממיס משקעים טרשתיים בעורקים, מאזן את קצב הלב, מגביר סבילות של הלב לחוסר חמצן ושינויים ניווניים. משפר את הזרימה בכלי הדם הכליליים, מפחית את הסבירות של התקפי אנגינה קטוריס. מרחיב כלי דם ומוריד לחץ דם, תומך ומשפיע על פעילות הלב.

פלפלת חריפה - Capsicum frutescens / Cayenne pepper - הפלפלת משפיעה על מערכת כלי הדם והלב, ובעיקר על מחזור הדם. מזינה את העורקים, הוורידים והנימים ושומרת על חוזקם וגמישותם. בתרבויות בהן נהוג לאכול כמות גדולה של פלפלת חריפה יש שכיחות נמוכה יותר להתפתחות מחלות לב.

עלי זית - Olea europaea / Olive Leaf - עלי הזית מכילים חומר מריר הקרוי אולאורופאין (Oleuropein) אשר מעכב תהליך הגורם לפגיעה בכלי הדם. עלי הזית מכילים גם חומרים אנטי אוקסידנטים וביופלבונואידים. חומרים אלה תורמים לניקוי כלי הדם, בעיקר הנימיים, משומנים ומסוכרים וכך משפרים את מאזן הכולסטרול והסוכרים בדם.באפשרותך להתחיל תהליך ריפוי יחד איתי צור קשר 
לתיאום פגישה 054-8091279
חזרה לצמחי מרפא >>


 
צור קשר
* שם:
*אימייל:
* טלפון:
טלפון נוסף:
  טקסט חופשי:
* שדות חובה
צור קשר
הרשמה לניוזלטר
הרשמו וקבלו חינם עדכונים בנושאים: תזונה, הרזיה, בריאות ומניעת מחלות, טיפים ומתכונים הקשורים לצליאק.

הכניסו את שמכם ואת המייל שלכם למטה
שם:
* מייל:
* שדות חובה

באותו נושא
עיצוב, בנייה וקידום אתרים לול שיווק ברשת